Tekirdağ

ÖZTRAK CADDESİ KISMİ OLARAK TRAFİĞE KAPATILIYOR

Öztrak Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları nedeniyle Altıyol Kavşağı ile Şeker Sokak arasındaki kısım 14 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’dan itibaren araç trafiğine kapatılıyor.

 

Öztrak Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmaları kapsamında Altıyol Kavşağı ile Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şeker Sokak arasında kalan kısmın araç trafiğine kapatılacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “14 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’dan itibaren Öztrak Caddesi’nin Altıyol Kavşağı’ndan Şeker Sokak kısmına kadar olan bölümü araç trafiğine çalışmalar tamamlanıncaya kadar kapatılacak” dedi.

İŞTE ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Öztrak Caddesi’nin bir bölümünün trafiği kapatılacak olması nedeni ile Altıyol Kavşağı’ndan Öztrak Caddesi istikametine gitmek isteyen sürücülerin Şehit Doğan Çabuk Sokağı, Malkoçoğlu Caddesi’nden Altıyol Kavşağı istikametine gitmek isteyen sürücüler Şehit Erdinç Duran Sokağı ve Altıyol Kavşağı’ndan Belediye Meydanı’nı istikametine gitmek isteyen sürücülerin ise Uğur Mumcu Caddesi’ni kullanabileceklerini ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Öztrak Caddemizin Altıyol Kavşağı’ndan Şeker Sokağa kadar olan bölümünün trafiğe kapalı olacak olması nedeni ile araç sürücüleri belirtilen alternatif güzergahları kullanarak Şehit Doğan Çabuk Sokak üzerinden Öztrak Caddesi’nin trafiğe açık bölümüne, Öztrak Caddesi’nden ise Şehit Erdinç Turan üzerinden Hükümet Caddesi ve oradan Altıyol Kavşağı’na ve Uğur Mumcu Caddesi üzerinden ise Belediye Meydanı’na ulaşabilirler” dedi.

 

Bu haber Çerkezköy Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu