Tekirdağ

KAPAKLI İLÇESİ OTOGAR YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

KAPAKLI İLÇESİ OTOGAR YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 13/05/2022 14:21:26 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından Kapaklı İlçesi, Otogar…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KAPAKLI İLÇESİ OTOGAR YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


13/05/2022 14:21:26

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından Kapaklı İlçesi, Otogar yolunda başlatılan bsk sıcak asfalt yol yapım  çalışmaları tamamlandı.

400 metre uzunluğunda, 9 metre genişliğinde olan yolda yapılan çalışmalar kapsamında toplamda 500 ton sıcak asfat serimi gerçekleştirildi.

Yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve ekiplerin 11 ilçede çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yol yapım çalışmalarımız kapsamında ekiplerimiz, Kapaklı İlçesi Otogar Yolunda toplamda 500 ton sıcak asfalt serimi ile yol çalışmalarını tamamlandılar. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu