Tekirdağ

ÇERKEZKÖY ATATÜRK VİYADÜĞÜNDEKİ YAYA YOLU GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

ÇERKEZKÖY ATATÜRK VİYADÜĞÜNDEKİ YAYA YOLU GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 13/05/2022 14:13:27 Çerkezköy İlçesi’nde Gazi Mustafa Kemal Paşa İle İstasyon…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

ÇERKEZKÖY ATATÜRK VİYADÜĞÜNDEKİ YAYA YOLU GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


13/05/2022 14:13:27

Çerkezköy İlçesi’nde Gazi Mustafa Kemal Paşa İle İstasyon Mahallesi arasında yaya ve taşıt ulaşımını sağlayan Atatürk Viyadüğü’nde, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından yürütülen yaya yolu genişletme ve bsk sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı.

Atatürk viyadüğü’ndeki yolun gidiş geliş uzunluğu 720 metre, genişliği 7 metre olup toplamda 900 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Köprü tadilat çalışması ile kapsamında, mevcut köprü üzerinde bulunan yaya korkulukları ile birlikte köprü taşıt yolunda bulunan kullanım ömrünü tamamlamış genleşme derzleri değiştirilirken köprü yaya yolu genişliği de 2 metre olacak şekilde yenilendi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ATATÜRK VİYADÜĞÜNDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

İlgili Makaleler

Çerkezköy İlçesi Atatürk Viyadüğündeki yaya yolu genişletme ve asfalt çalışmalarının tamamlandığını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çerkezköy’ün nüfus yoğunluğu en fazla olduğu bölgede yer alan Atatürk Viyadüğü yenileme çalışmalarımız kapsamında, okul giriş ve çıkış saatlerinde yaya yoğunluğunun artmasından dolayı yaşanan sıkıntıların çözülebilmesi için mevcut kaldırımların genişletilmesi ile birlikte, kullanım ömrünü tamamlamış genleşme derzlerinin de herhangi bir can ve mal güvenliğine zarar vermemesi için yenileme işlemleri tamamlanmıştır. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu