Yaşam

”MÜHENDİSLİK ZİRVESİ” YOĞUN İLGİ GÖRDÜ!


IEEE Namık Kemal Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Başkanı Kenan Canpolat ve IEEE Bilgisayar Komitesi ile ortak düzenlenen “Mühendislik Zirvesi” 15 Şubat…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

IEEE Namık Kemal Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Başkanı Kenan Canpolat ve IEEE Bilgisayar Komitesi ile ortak düzenlenen “Mühendislik Zirvesi” 15 Şubat Çarşamba günü Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleşti.

Hepsiburada.com gibi tanınmış firma ve sivil toplum kuruluşu uzmanlarının yer aldığı seminerde uzmanlar siber güvenlik, siber psikoloji, 3D tasarım gibi konulara değindi. CyberLab Bilgi Güvenliği Merkezi danışman ekibinden Uzman Klinik Psikolog Merve KIRNA (Siber Psikoloji), SiberLab Bilişim Derneği Kurucu Başkanı Mirhasan Hajı HASANLI (DNS ve Ağ Güvenliği), SONA Altyapı Bilişim Uzmanı Umutcan Purtul ve Siber Güvenlik Araştırmacısı Raif Berkay tarafından gerçekleştirilen seminer yoğun ilgi gördü.

SiberLab Bilişim Derneği kurucu başkanı Mirhasan Hajı HASANLI ve CyberLab Bilgi Güvenliği Merkezi kurucusu Bilgi Güvenliği Uzmanı H. Berat YILDIRIM tüm katılımcılara ve organizatörlere ayrı ayrı teşekkürlerini ileterek, Türkiye-Azerbaycan dostluğunu siber güvenlikle bütünleştirdiklerini ve güçlü bir ekiple yola çıktıklarını belirtti.

4B Mühendislik uzmanlarından Eray Erten’ in 3D Tasarım konulu konuşmasıyla başlayan etkinlik, Hepsiburada.com uzmanlarından Mustafa YAGIMLI’nın Big Data(Büyük Veri) konuşmasıyla biterken, tüm uzman konuşmacılara teşekkür belgesi dağıtıldı.

Etkinlik öncesi ve süresince emeği geçen IEEE Bilgisayar Komitesi Başkanı Serkancan Sözen, komite ekibi Enes EFE, Betül Nur Daşlı, Nagihan GÜNAYDIN, Samet NERGİS, Mehmet AYDIN ve Alican NİRGİZ’e teşekkür ederiz.

| Haber Merkezi |

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu