Teknoloji

“Profesyonellerin kendi platformlarını oluşturarak e-danışmanlık hizmeti vermelerini sağlıyoruz” | Teknoloji

Yazılımı çözümünün teknik uzmanlık ve yüksek maliyet gerektirmediğini belirten Yıldırım, “Pandemi ile birlikte hayatımıza giren çevrim içi hizmetlerin popülaritesi her geçen gün artarken, biz de bu büyük ekosistemde yeni bir iş kolu oluşmasının önünü açtık. Artık uzmanlar ve girişimciler, kod yazmaya ve bir yazılım ekibine ihtiyaç duymadan kendi alan adlarıyla platform kurabiliyor ve hemen e-danışmanlık yapmaya başlayabiliyor. Randevu takvimlerini, ödemelerini ve canlı seanslarını tek bir yerden yönetebiliyorlar. Teknik uzmanlık ve yüksek maliyet gerektirmeyen bu çözüm, kendi kişisel danışmanlık markasını inşa etmek isteyenler için bir fırsat” ifadelerini kullandı. 

“Profesyonellerin kendi platformlarını oluşturarak e-danışmanlık hizmeti vermelerini sağlıyoruz”

“BİRÇOK MESLEK VE UZMANLIK ALANINA HİTAP EDEN BİR ÇÖZÜM” 

Geliştirdikleri çözümün çok geniş bir kitleye hitap ettiğini ifade eden Yıldırım, “E-danışmanlık alanında geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Psikologlar, fitness eğitmenleri, özel ders verenler ve hukuk danışmanları kendi platformlarını oluşturarak hizmet verebiliyorlar. Bu çeşitlilik, kullanıcılara da farklı alanlarda bilgi edinmek için geniş bir seçenek yelpazesi imkanı tanıyor. Ayrıca platformun özelleştirilebilir olması, uzmanların niş bir kitle kazanmasını sağlıyor” diyerek, sözlerini şöyle sonlandırdı: 

“Sadece bireysel uzmanlara değil, aynı zamanda çeşitli kurumsal şirketlere de çözümler sunuyoruz. Örneğin online terapi, koçluk ve fitness alanlarında oldukça başarılı işler ortaya koyduk. Kendi işini kurmak veya mevcut seanslarını kendi platformuna taşıyarak uzmanlığını ihtiyaç duyanlara aktarmak isteyen herkes, bu pratik ve ekonomik çözümü deneyebilir.” 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu