Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE MORAL KONSERİ

Süleymanpaşa Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri için final sınavları öncesi moral konseri düzenledi. Son yıllarda hızla popülerleşen, nostaljik parçaları modern…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri için final sınavları öncesi moral konseri düzenledi. Son yıllarda hızla popülerleşen, nostaljik parçaları modern ve Rock soundu ile yeniden yorumlayan Retrobüs, gençlere keyifli bir gece yaşattı.

Kan ve Gül, Hasretinle Yandı Gönlüm, Ankara Rüzgârı, Sevemedim Kara Gözlüm gibi yıllara mâl olmuş, 1970’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarda kitleleri peşinden sürükleyen Yeşilçam filmlerinde de kendine yer bulmuş eserleri kendi tarzıyla seslendiren Retrobüs, yaklaşık bir buçuk saatlik performansıyla üniversitelilerin yanı sıra Süleymanpaşalı gençler tarafından da beğeni ile izlendi.

Değirmenaltı Mahallesi’nde bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen konsere gençler yoğun ilgi gösterirken, memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler benzer etkinliklerin artmasını istediklerini belirttiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu