Tekirdağ

BAŞKANIMIZ AKAY, BAŞARILI SPORCULARI ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİ

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda Dünya 3’üncüsü olan Yusuf Kaya ile Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası’nda…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda Dünya 3’üncüsü olan Yusuf Kaya ile Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası’nda Türkiye 3’üncüsü olan Recep Emrin Eren’i başarılarından dolayı tebrik ederek altın hediye etti.

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, 5-12 Aralık 2021 tarihlerinde Tayland’da düzenlenen Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda 48 kiloda Dünya 3’üncüsü olan Yusuf Kaya ile Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından 11-12 Ocak 2022 tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenen şampiyonada 75 kiloda Türkiye 3’üncüsü olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Recep Emrin Eren’i makamında ağırladı. Ziyarette Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Antrenörü Murat Kıroğlu ile Kızılpınar Geylani Spor Kulübü Antrenörü Yahya Geylani de hazır bulundu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile kentimizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi ve sporculara başarılarından dolayı altın hediye etti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu