Yaşam

Tekirdağ’da AK Parti milletvekilleri mazbatalarını aldı

 

Abdullah YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) – TEKİRDAĞ’da AK Parti’den milletvekili seçilen Mestan Özcan, Gökhan Diktaş ve Çiğdem Koncagül, mazbatalarını aldı.

14 Mayıs’ta gerçekleşen 28’inci Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Tekirdağ’da AK Parti’den milletvekili seçilen Mestan Özcan, Gökhan Diktaş ve Çiğdem Koncagül, Tekirdağ Adliye Sarayı’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Mazbata törenine, AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve parti yöneticileri katıldı. 

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, 14 Mayıs 2023 seçimlerinin millete ve partilerine hayırlı uğurlu olmasını diledi. Koncagül, “Bugün tekrar bana ikinci kez milletvekilliği şansını nasip eden rabbime de şükürler olsun diyorum. Tabi bu görevi bizlere tevdi eden hemşerilerime de tekrar saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 28’inci dönem gazi meclisimizde milletvekilliği yapma şansını ve milli iradeyi temsil etme görevini bizlere bahşeden rabbime tekrar şükürler olsun diyorum. İnşallah rabbim mahcup etmesin, ülkemiz adına verdiğimiz gayreti tamamlamayı da nasip etsin biz inanıyoruz ki 28 Mayıs’taki seçimlerde de yolumuza devam edeceğiz. Bizim yapacak daha çok işimiz var” dedi.

‘GÜÇLÜ İSİM TEKİRDAĞ’I TEMSİL EDECEĞİZ’

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, “’Öncelikle memleketimiz için, Tekirdağımız için hayırlı olmasını diliyorum. Hep beraber güçlü bir mücadele ile iyi bir sonuca vardık, daha iyi olabilir miydi ? Olabilirdi elbette. Ama Tekirdağ’ı 3 güçlü isim meclisimizde temsil ediyor olacağız. Kendi adıma şunu söylemek istiyorum;  14 yıllık bir siyasi geçmişimiz var. İnşallah rabbim güçlü bir döneme kapı açsın inşallah hep beraber bu görevi bize yaşatan rabbime sonsuz şükürler olsun. Türkiye Cumhuriyeti devletini mecliste temsil edeceğiz şehrimizin eksiklerini gidermek ve stratejileri geliştirmek adına güzel işler yapacağımızı ifade etmek isterim. Ama Türkiye’nin daha güçlü kendi coğrafyasında, dünyada daha güçlü ve itibarlı olması içinde orada el kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, “Hep birlikte koşturduk, mücadele ettik nasip oldu bugünlere geldik. Öncelikle Tekirdağlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bize bu makamı layık gördüler desteklerini verdiler. Bizler de diyoruz ki, Allah bizleri mahcup etmesin bu süreçte verdiğimiz sözleri tutmak nasip olsun. Tutamayacağımız sözleri de verdirmesin rabbim bizlere bu yolda. İnşallah önemli bir süreç, hayırlısıyla önümüzdeki haftada tamamına ersin istiyoruz. Bizler de görevlerimizin başına geçip hem şehrimiz için hem ülkemiz için çalışacağız. Çok kıymetli bir görev bunun bilincindeyiz, inşallah sizlerin de destekleriyle şehrimize güzellikler getireceğiz” dedi.(DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu