Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU SAHADA YAPILAN YENİ UMUMİ TUVALETLER KULLANIMA AÇILDI

SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU SAHADA YAPILAN YENİ UMUMİ TUVALETLER KULLANIMA AÇILDI

08/06/2023 16:56:31

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesi Sahil dolgu alanda bulunan tuvaletlerin artık ihtiyacı karşılayamaz duruma gelmesi üzerine mevcut tuvaletlerin yenilenmesi çalışmalarını tamamladı ve yeni tuvaletler kullanıma açıldı.

Süleymanpaşa Sahil Dolgu alanda bulunan eskimiş ve ihtiyaca cevap vermeyen umumi tuvaletlerin yerine yenileri konularak kullanıma açıldı. Bay, bayan, engelli WC ve görevli odası olmak üzere 4 bölümden oluşan tuvaletlerin içerisinde dörder kabin bulunmaktadır. Yeni tuvaletler engelli vatandaşlarımız için de uygundur.

Öte yandan dolgu sahada bulunan Lunapark’ın yanında ve Portakal Büfe olarak bilinen mevkide yol kenarında Mobil WC araçlar da kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. 

BAŞKAN ALBAYRAK:”SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU ALANDA YENİLENMİŞ UMUMİ WC’LER HALKIMIZIN KULLANIMINA AÇILDI”

Süleymanpaşa Sahil Dolgu alanda bulunan tuvaletlerin hizmet süresini doldurduğunu ve kısa süre içerisinde yenilendiğini belirten Başkan Albayrak, “Süleymanpaşa ilçemizde vatandaşların özellikle hafta sonları yoğun olarak kullandığı sahil dolgu alanda bulunan umumi tuvaletlerimizi yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Bu kapsamda eski tuvaletler yerinden kaldırıldı ve yeni tuvaletler yerine monte edildi. Mobil WC araçlarımız da sahil kesiminde hizmet vermektedir. Süleymanpaşa sahil dolgu alanda kalıcı ve yüksek kapasiteli, ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte WC’ler halkımızın kullanımına açılmıştır” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu