Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN PERSONELİNE MÜJDE


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, belediyede çalışan devlet memuru statüsündeki personeli ilgilendiren ve maaşlarda iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Tazminatı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, belediyede çalışan devlet memuru statüsündeki personeli ilgilendiren ve maaşlarda iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi, yetkili sendika olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu ile birlikte imzaladı.

Sözleşmeye göre Süleymanpaşa Belediyesi kadrolu ve sözleşmeli memurları, ilk altı ay %100, ikinci altı ay ise %120 oranında Sosyal Denge Tazminatı adı altında maaşlarına ek ödeme alacaklar. Sosyal Denge Tazminatı, En Yüksek Devlet Memuru Aylığı üzerinden hesaplanarak memurların maaşlarına yansıtılan bir ödenek olarak ifade ediliyor.

YÜKSEL: “KURUMUMUZ VE PERSONELİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi, Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binasında düzenlenen törenle, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu arasında gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşan Başkan Yüksel, 3 yıla yaklaşan görev süresinde birlikte çalıştığı memur ve sözleşmeli memurlara teşekkür ederek, “Süleymanpaşa Belediyesinde görev yapan memur ve sözleşmeli personellerimizin maaşlarına iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini (SDS), %100 ve 120 oranla, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Sayın Levent Uslu ile birlikte imzaladık. Çalışanlarımızın refah seviyesini arttırmak ve huzur içinde çalışmalarını sağlamak amacıyla imzaladığımız sözleşmemizin, kurumumuz ve personellerimiz için hayırlı olmasını diliyorum,” açıklamasında bulundu.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu