Tekirdağ

Şengöz’den Zehir Zemberek Sözler: Bu İhanettir!

Ergene İş İnsanları ve Sanayicileri Dernek Başkanı Veli Şengöz, Ergene Velimeşespor’un küme düşmesinden sonra zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Dernek Başkanı Veli Şengöz “Geçtiğimiz aylarda takımın kötü gidişatıyla ilgili Başkan Serkan Bezgin’i ve yönetimini istifaya davet etmiştim ve kulübe talip olduğumu açıklamıştım. Bir atasözü vardır; Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olur. Bugün Bayburt’ta yapılan son maç ile takımın 3. Lige düştüğünü üzüntüyle takip ettim.

Geçtiğimiz aylarda yaptığım açıklama ciddiye alınıp Başkan Serkan Bezgin takımı devretmiş olsaydı, bu durumlara düşülmezdi. Düşünün ki bir Başkan; bir takımın kötü gidişatını gördüğü halde istifa etmeyip direniyorsa, bu o şehre ve takıma gönül verenlere ihanettir. Serkan Bezgin Ergene’ye ihanet etmiştir.

Peki, soruyorum; ‘hala o koltukta kalmaya devam mı edecek, yoksa şapkasını önüne koyup onuruyla istifa mı edecek? Bu takımın buraya gelmesinde büyük emeği olan Rasim Yüksel’e de bir ihanet değil midir bu? Bizim gibi iş adamlarının maddi desteğiyle geçen sezon ligde kalması sağlanan Ergene Velimeşespor, bu sezon bu başarısızlığı hak etmemiştir. Başarısızlık takımın değil, tamamen Kulüp Başkanı ve Yönetiminindir.

Tekirdağ’ımızın temsilcisi Ergene Velimeşespor’umuzu buralara düşürenlere yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu