Tekirdağ

SATRANÇ ŞAMPİYONASI’NA 14 SPORCUYLA KATILDIK

   Ülkemizin en büyük spor organizasyonlarından biri olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’na, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

   Ülkemizin en büyük spor organizasyonlarından biri olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’na, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz bireysel kategorilerde yarışacak toplam 14 sporcu ile katıldı.

TURNUVA 29 OCAK’TA SONA ERECEK

   Antalya’da düzenlenen ve 22 Ocak Cumartesi günü başlayan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası 29 Ocak Cumartesi günü sona erecek. 81 ilden 2 binin üzerinde sporcunun katıldığı şampiyonada Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Satranç Takımı sporcularından Elif Dila Kebir ve Ömür Ece Deniz 7 Yaş Kızlar kategorisinde; Kerem Yurtseven 8 Yaş Genel kategorisinde; Poyraz Becerik ve Arda Kumral 9 Yaş Genel kategorisinde; Zeynep Simay Öztürk 10 Yaş Kızlar kategorisinde; Batuhan Yağız Kebir ve Ufuk Tan Güneş 10 Yaş Genel kategorisinde; Bartu Arı ve Can Tuna Kaynar 12 Yaş Genel kategorisinde; Efe Yalçınkaya, Ege Yiğit Çelik ve Yağız Efe Deniz 13 Yaş Genel kategorisinde ve Hüseyin Efe Gökçe de 16 Yaş Genel kategorisinde yarışıyor.

BAŞKANIMIZ AKAY BAŞARILAR DİLEDİ

   Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sporcularımızın Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’ndan derecelerle döneceklerine gönülden inanıyorum. Bu vesile ile Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü satranç sporcularımıza ve antrenörlerimize Antalya’da düzenlenen şampiyonada başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu