Tekirdağ

MİLLİ SPORCULARIMIZ ANTALYA YOLCUSU

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, Antalya’da düzenlenecek 9. Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda kentimizi temsil edecek olan milli sporcularımıza başarılar diledi. 

ŞAMPİYONAYA 2000’E YAKIN SPORCU KATILACAK

   Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü Antrenörü Vural Ayaz ve Çerkezköy Güzel Spor Kulübü Antrenörü Bilal Güzel, beraberlerindeki Milli sporcularımız Alperen Ayaz, Kübra Kepenek, Sudenaz Kaya ve Samet Ayaz ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür eden Antrenörler Bilal Güzel ve Vural Ayaz, “Milli sporcularımız ile birlikte 7 – 12 Şubat 2022 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan 9. Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’na katılacağız. Turnuvaya 70’e yakın ülkeden yaklaşık 2 bin sporcu katılacak. İnşallah iyi sonuçlarla Çerkezköy’e döneceğiz” diye konuştular.

BAŞARILAR DİLEDİ

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak, gençlerimizi spora teşvik edebilmek adına önemli çalışmalar yaptık. Çalışmaya da devam edeceğiz. Milli sporcularımızın Antalya’da gerçekleştirilecek olan 9. Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda gerek kentimizi, gerek bölgemizi, gerekse ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine, kentimize derecelerle döneceklerine gönülden inanıyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaret sonunda Başkanımız Akay, milli sporcularımız ve antrenörlerimiz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu