Tekirdağ

Kiraz Festivali İcra Komitesi toplandı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 57’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali ile ilgili oluşturulan İcra Komitesi, festival programının netleştirilmesi amacıyla toplantı gerçekleştirdi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın başkanlığında yapılan 57. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali İcra Komitesi toplantısında, paydaş kurumlar arasında işbölümü, festival alanı ile ilgili düzenlemeler, organizasyonun detayları gibi konular tek tek masaya yatırılarak ele alındı.

ÇOK SAYIDA FARKLI ETKİNLİK YER ALACAK

8-11 Haziran 2023 (Perşembe-Pazar) tarihleri arasında organize edilecek olan 57. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali, 7’den 70’e herkesin sevdiği şarkıcıların konserlerinin yanı sıra Yağlı Güreş, kiraz yetiştirme yarışması, kültür etkinlikleri, çocuklar için eğlenceli aktiviteler ve açık hava sineması gibi çok sayıda farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak. Festivalde sahne alacak ünlü şarkıcılar ve diğer sürprizler ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde bilgilendirme yapılacağı öğrenildi.

YÜKSEL: “SÜRPRİZ İSİMLERİ YAKINDA AÇIKLAYACAĞIZ”

Toplantının ardından açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “57. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali İcra Komitesi toplantımızı gerçekleştirdik. Valimiz Sayın Aziz Yıldırım başkanlığında yaptığımız toplantıda, 8-11 Haziran tarihleri arasında düzenleyeceğimiz festival organizasyonumuzun program detayları hakkında bilgi vererek, paydaş kurumların yürüteceği çalışmaları planladık. Sürpriz isimlerin sahne alacağı festivalimizle ilgili detaylı açıklamayı kısa süre içinde yapacağız. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu