Teknoloji

“İşletmeler yenilikçi çözümlere yatırım yaparak iş gücü kaybının önüne geçebiliyor”

Uzaktan ve hibrit çalışma yaklaşımından ayrılan şirketlerin yetkin çalışanlarını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu belirten Toprakçı, “Şirketlerin bu durumun üstesinden gelmek için insan kaynaklarına daha fazla yatırım yapmaları ve teknolojiden daha çok yararlanmaları gerekiyor. Portal çözümümüzü kullanan şirketlerde çalışanların yüzde 70’inden fazlası şirket hedefleri, değerleri, amaçları ve işleyişini net bir şekilde anlayarak mutlu ve şirkete bağlı olarak çalışıyor. Çalışan deneyimi ve bağlılığı yüksek olan şirketler çok daha verimli çalışıyor ve rekabette öne çıkma fırsatı yakalıyor. Velocity, çalışan sayısı fark etmeksizin küçükten büyüğe tüm şirketlerde kullanılabiliyor” ifadelerini kullandı. 

“İşletmeler yenilikçi çözümlere yatırım yaparak iş gücü kaybının önüne geçebiliyor”

“ÇALIŞANLARIN İLETİŞİMİNİ KUVVETLENDİRİYOR” 

Portal çözümlerinin 60’a yakın modül içerdiğini söyleyen Toprakçı, “Velocity, ofiste çalışma kültürüne geçiş sürecini en iyi şekilde yönetmeyi sağlayan ve özelleştirilebilen şirket içi sosyal medya görevi gören bir yapı kuruyor. Çalışanların iletişimini kuvvetlendiriyor, çalışanlar kendilerini değerli hissediyor ve işe bağlılık oranlarında ciddi artışlar kaydediliyor. Portal çözümümüz, şirket kültürünün benimsenmesinden pekiştirilmesine ve şirket aidiyet kültürünün oluşturulmasına kadar 60’a yakın modül içeriyor” diye konuştu. 

“İşletmeler yenilikçi çözümlere yatırım yaparak iş gücü kaybının önüne geçebiliyor”

PEAKUP VELOCITY HAKKINDA 

Marka tarafından şu bilgiler paylaşıldı: 

“Şirketlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir portal çözümü olan PEAKUP Velocity, çalışanların maaş bordrolarını görüntülemelerine, şirket içi formlara ve kurumsal hafızaya erişmelerine, kurum genelindeki gelişmelerden haberdar olmalarına ve yeni katılan çalışanların bilgilerine erişmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, çalışanların özlük bilgileri, doğum günleri, şirket yemek listeleri, etkinlikler, sohbet platformu gibi birçok özelliği tek bir platformda bir araya getiriyor. Çalışanların sosyalleşmesine katkıda bulunurken, şirketlerin yetkin çalışan kaybının önüne geçmelerini sağlıyor.”

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu