Tekirdağ

İKİ ODA BAŞKANINDAN ZİYARET

  Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ve Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret etti.

  Ocak ayında yapılan Genel kurullarda Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Mustafa As ve Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na ilk kez seçilen Murat Ertekin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ettiler.

  HER İKİ BAŞKANA BAŞARILAR DİLEDİ

  Çerkezköy ve Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları Genel Kurullarında Üyelerin teveccühü ile Oda Başkanlıklarına seçilen Mustafa As ve Murat Ertekin ile Yönetim Kurullarını tebrik eden ve başarılar dileyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As Başkanımızı ve Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyor, görev süreleri boyunca başarılar diliyorum. İnşallah her iki Başkanımız da başarılı ve şoför esnafının sorunlarını çözmeye yönelik başarılı çalışmalar yaparak, üyelerin teveccühünü boşa çıkartmazlar. Yolları açık olsun” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu