Tekirdağ

HAVA SICAKLIKLARI DÜŞÜYOR! KAR YAĞIŞI İÇİN TARİH VERİLDİ


METEOROLOJİ analistleri, Trakya için kar yağışı uyarısı yaptı. Yağışların önümüzdeki hafta ortasından itibaren etkili olması bekleniyor. Tekirdağ’a kar ne zaman…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

METEOROLOJİ analistleri, Trakya için kar yağışı uyarısı yaptı. Yağışların önümüzdeki hafta ortasından itibaren etkili olması bekleniyor. Tekirdağ’a kar ne zaman yağacak?

SALI GÜNÜ KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR
Tekirdağ’da 11 Ocak Salı günü beklenen sağanak yağışların yer yer kuvvetli, bazı bölgelerde fırtınayla karışık, gökgürültülü yerel olarak kuvvetli olabileceği tahmin ediliyor.

ÇARŞAMBA GECE HAVA SOĞUYOR
Tekirdağ ve çevresi 11 Ocak Salı Salı günü sağanak yağışlı bir havanın etkisinde olurken, 12 Ocak Çarşamba gününden sonra soğuk havanın etkisi altında olacak. 
Tekirdağ’da hava sıcaklıklarının Çarşamba gece saatlerinden itibaren 6-7 derece birden düşüş yaşaması bekleniyor.

Tekirdağ’da Çarşamba gününden sonra bazı ilçelerde gece saatlerinde hava sıcaklıkları sıfırın altına inmesi bekleniyor.

ÇARŞAMBA İLK KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR
Hava sıcaklıklarının çarşamba günü hızla düşmesiyle Trakya Bölgesinin yüksek kesimlerinde başlaması beklenen kar yağışının 13 ocak çarşamba günü Tekirdağ’da da etkili olması bekleniyor. 

PERŞEMBE VE CUMA GÜNÜ DE KAR YAĞIŞININ DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR
Karla karışık yağmur şeklinde başlaması beklenen yağışların, 13 Ocak Perşembe günü kar yağışı şeklinde devam etmesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIKLARI DÜŞÜYOR
Tekirdağ’da önümüzdeki hafta orasından itibaren (12 Ocak Çarşamba günü) hava sıcaklıklarının gündüz 3-5 derecelere kadar düşmesi, gece ve sabah saatlerinde ise sıfırın alında -2, -4 derecelere kadar düşmesi bekleniyor.

+1
750
+1
0
+1
658
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu