Asayiş

Eski Milletvekili Ağabeyini Vurdu: Miras Kavgası Kanlı Bitti!

Aralarında uzun süredir devam eden miras ve alacak verecek davası yüzünden sürekli tartıştıkları iddia edilen MHP Tekirdağ Eski Milletvekili Kemalettin Nalcı ile ağabeyi Aziz Nalcı’nın bitmek bilmeyen ailevi kavgaları bu defa kanlı bitti.

İkilinin telefonda başlayan küfür ve tehditli tartışmalarında Kemalettin Nalcı bu defa taşıma ruhsatlı silahı ile oturdukları siteyi kana buladı.

Olay, Akşam saat 19.30 sıralarında Tepe Kuş bahçe konaklarında yan yana iki blokta oturan Nalcı kardeşlerden ağabey Aziz Nalcı’nın hakaret, küfür ve tehditlerine evinin önüne giderek ‘aşağı in burada konuşalım’ diyen Kemalettin Nalcı’ya saldırdığı iddia edilen Aziz Nalcı’yı taşıma ruhsatlı silahıyla art arda ateş eden Kemalettin Nalcı ağabeyini sağ bacağından yaraladı.

Silah sesleri ile yankılanan Kuşbahçe Konakları sakinlerinin paniği onlarca polis ekibini olay yerine sevk ederken yaralı halde yerde yatan ağabey Aziz Nalcı’ya ilk müdahale olay yerinde 112 ekipleri tarafından yapılarak Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kemalettin Nalcı ise olayda kullanılan ruhsatlı silahı ile birlikte polis tarafından gözaltına alındı. Olayda kullanılan silah ile birlikte gözaltına alınan Eski milletvekili Kemalettin Nalcı önce Gazi Polis Merkezi’ne götürülerek burada ilk ifadesi alındıktan sonra kontrol için Çerkezköy devlet Hastanesi’ne buradan da İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Nalcı’nın alkollü olduğu ise dikkatlerden kaçmadı.

Olayın meydana geldiği alan Polis Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kordon altına alınırken olay sonrası İlçe Emniyet Müdürü Harun Özcan ekiplerle birlikte olay yerinde yaptığı ilk incelemenin ardından nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı doğrultusunda Kemalettin Nalcı’yı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürerek gözaltına alırken, iddiaya göre aile arasında aylardır süren alacak verecek tartışmaları arife günü alevlendi. Bayram sonrası ise kana bulandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu