Ergene

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ergene’de Adına Yaraşır Bir Şekilde Kutlanıldı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ergene’de Adına Yaraşır Bir Şekilde Kutlanıldı19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ergene’de adına yaraşır bir şekilde kutlanıldı. Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen program ve etkinliklerle Ergene’de ki vatandaşlar bayramı dolu dolu yaşadı.
Ergene Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında gün boyu süren etkinlikler ve programlar düzenlendi. Sağlık Mahallesi Pazar yerinde Ergene Belediyesi tarafından Satranç turnuvası, sahne senin etkinliği, satranç turnuvası, geleneksel oyunlar, streetball turnuvası, zumba gösterisi, ritmik jimnastik gösterisi, Kurtalan Ekspres konseri ve konser sonrasında yüzlerce kişinin katıldığı Fener Alayı programları gerçekleşti. Ergene Belediyesi tarafından ayrıca yine gün içinde İğneler ve Pınarbaşı mahalleleri arasında Atatürk yürüyüşü ve koşusu da gerçekleşti.
Sağlık mahallesi Pazar yerinde düzenlenen etkinliklerde vatandaşlar bayramı dolu dolu yaşadıklarını belirttiler. Ergene Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerini takdir ettiklerini belirten vatandaşlar, “Bayram sevinci ve coşkusunu Belediyemizin düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle dolu dolu yaşadık. Özellikle çocuklarımız için düzenlenen etkinlikler çok güzeldi. Bu büyük etkinlikler ve programlardan dolayı başta Ergene Belediye Başkamız Rasim Yüksel olmak üzere emeği geçen tüm belediye personeline teşekkür ederiz” dediler.
Tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden tekrar doğuşunun ilk adımı olan 19 Mayıs 1919’un 104’üncü yılını kutladıklarını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Başta geleceğimizin teminatı gençlerimiz olmak üzere tüm Ergenemizin ve Aziz Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Bu gün belediyemiz tarafından gün boyu süren etkinlik ve programlarımız ile bayramımızı dolu dolu kutluyoruz. Kutlama programımız içinde Satranç turnuvası, sahne senin etkinliği, satranç turnuvası, geleneksel oyunlar, streetball turnuvası, zumba gösterisi ve ritmik jimnastik gösterisi yer alıyor. Gündüz programının ardından da Kurtalan Ekspres Konserimiz ve Fener Alayı programımız var” dedi.
 
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu