Ergene

Anlamlı Günde Ergene’de Anlamlı Koşu ve Yürüyüş Düzenlendi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Ergene Belediyesi tarafından Atatürk Koşusu ve Yürüyüşü etkinliği düzenlendi. Programa yoğun bir…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Ergene Belediyesi tarafından Atatürk Koşusu ve Yürüyüşü etkinliği düzenlendi. Programa yoğun bir katılımla gerçekleşti
Ergene Belediyesi tarafından Atatürk Koşusu ve Yürüyüşü etkinliğine geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede katılım yoğun bir şekilde gerçekleşti. Etkinliğe bu sene bisikletli gruplarda eşlik etti. İğneler ve Pınarbaşı mahalleleri arasında ki 5 km’lik Atatürk koşusu ve yürüyüşünde vatandaşlar ve gençler ellerinde ki dev Türk bayrağını taşıdı. Yürüyüş etkinliğinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de yer alırken ayrıca Ergene Belediye Başkan Yardımcıları, Siyasi parti temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar da katıldı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Her yıl Ergenemizde düzenlenen Atatürk Yürüyüşü ve Koşusu bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleşti. Bu anlamlı günde Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu