SiyasetYaşam

Yüksel’in Çırağım Dahi Olmaz Dediği Topak Yeni Başkan Oldu

Ergene’de, 15 yılın ardından önemli bir değişim yaşandı. Rasim Yüksel, AK Parti’den aday olan Müge Yıldız Topak’a “Çırağım Dahi Olamaz” ifadesini kullanmıştı. Müge Yıldız Topak, 18 bin196 oy alarak resmi olmayan sonuçlara göre Ergene’nin yeni belediye başkanı seçildi.

Bu değişim, AK Parti İlçe Binası önünde saatlerce süren kutlamalara sahne oldu. Vatandaşlar, yeni başkanlarını coşkuyla karşılarken, Rasim Yüksel’in sessizliği dikkat çekti. Şimdiye kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan Yüksel, seçim sonuçlarına ve vatandaşların tepkisine nasıl yanıt verecek merak konusu.

Öte yandan AK Parti binasının önünde kutlama yapan vatandaşlar, kutlamalar esnasında “Rasim Yüksel hesap verecek” sloganları atıldı.

51 bin 846 seçmenin olduğu Ergene’de Rasim Yüksel 16 bin 72 oy aldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu