Tekirdağ

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI MURATLI İLÇESİ İLE DEVAM ETTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 11 ilçe genelinde yürütülen çalışmalar Muratlı ilçesi ile devam etti….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 11 ilçe genelinde yürütülen çalışmalar Muratlı ilçesi ile devam etti.

Muratlı-Karıştıran yönünde başlatılan refüj, kavşak ve kaldırım çalışmaları kapsamında Muratlı Sanayi Kavşağında sıcak asfalt serimi yapıldı. Çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “11 ilçe kapsamında yürüttüğümüz yol yapım çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Fen işleri ekiplerimiz Muratlı ilçemizde büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Muratlı-Karıştıran yönünde başlattığımız çalışmalar kapsamında, Muratlı sanayi kavşağında sıcak asfalt serimi yapıldı. Tüm çabamız güzel Tekirdağımız ve değerli vatandaşlarımız için. Muratlı ilçemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu