Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde Karne Heyecanı Yaşandı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçüklere yarıyıl karnelerini takdim ederek, küçüklere iyi tatiller dileklerinde bulundu.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının sömestr tatiline girmesiyle birlikte öğrenciler karnelerini aldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde ilk defa karne alma heyecanı yaşayan çocukların mutluluklarına ortak oldu. Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in elinden yarıyıl karnelerini alan küçükler günün anısına bol bol karneleri ile fotoğrafta çekildi.

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde küçüklere karnelerini dağıtan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bugün yarıyıl karnelerini dağıtıyoruz. Güzel bir yarı dönem eğitimi geçiren miniklerimiz ikinci dönemde de öğretmenleri ile birlikte eğitimlerine kaldıkları yerden devam edecekler.

Ergene Belediyesinin en büyük hizmet projesi olan Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde karne alan tüm küçük öğrencilerimizi kutluyor gözlerinden öpüyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu