Ergene

Ergene Belediyesinden Yeni Bir Halk Ekmek Büfesi Daha

Ergene Belediyesi mevcutta olan belediye halk ekmek büfelerine bir yenisini daha ekledi. Cumhuriyet mahallesinde hizmete başlayan Ergene Belediyesi halk ekmek…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi mevcutta olan belediye halk ekmek büfelerine bir yenisini daha ekledi. Cumhuriyet mahallesinde hizmete başlayan Ergene Belediyesi halk ekmek büfesinden ucuz ve kaliteli ekmek alan vatandaşlar bu güzel hizmetten oldukça memnun olduklarını belirtti.

Tekirdağ’ın en büyük ekmek fabrikasına sahip olan Ergene Belediyesi, kendi bünyesinde üretmiş olduğu ekmekleri belediyeye ait olan halk ekmek büfelerinde satarak vatandaşların sofralarıyla buluşturmaya devam ediyor.
Halk Ekmek Satış Büfesi Sayısı Dokuz Oldu
Ergene ilçesinde Ulaş, Vakıflar, Marmaracık, Yeşiltepe, Velimeşe, Karamehmet ve Sağlık mahallesinde iki tane olmak üzere toplamda sekiz tane halk ekmek satış büfesi bulunan Ergene Belediyesi Cumhuriyet mahallesine de yeni bir halk ekmek satış büfesi açarak halk ekmek satış büfesi sayısını dokuza çıkardı.

Cumhuriyet mahallesinde hizmete başlayan halk ekmek satış büfesinden ucuz ve kaliteli ekmek alan mahalle sakinleri bu güzel hizmetten dolayı başta Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel olmak üzere tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ettiklerini belirtti.

Tekirdağ Bölgesinde İlklerin Belediyesiyiz
Vatandaşların ucuz ve kaliteli ekmeğe ulaşmaları için Cumhuriyet mahallesinde yeni bir halk ekmek büfesi daha açtıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Halk ekmek satış büfelerimizde vatandaşlarımıza hizmet devam ediyor. İlçemizde sekiz tane olan halk ekmek satış büfelerimizin sayısını Cumhuriyet mahallemizde bir yenisini daha ekleyerek dokuza çıkardık. Yeni halk ekmek büfemiz Cumhuriyet mahallesi muhtarlığının yanında vatandaşlara hizmet vermekte.

Tekirdağ’ın en büyük ekmek fabrikasına ait olan Ergene Belediyemiz halkına en ucuz ve en kaliteli ekmekleri üretiyor. Ergenede vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine halk ekmek büfelerimizin sayılarını daha da arttırabiliriz. Bugüne kadar Tekirdağ bölgesinde ilkleri hayata geçiren belediye olduk, olmaya da devam edeceğiz. Ergene Belediyesi olarak vatandaşımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu