Asayiş

Yatırım Yapmak İsterken Dolandırıldı

Yatırım yapmak için bir otelin hisselerini almak isteyen vatandaş 32 bin TL dolandırıldı. Olay, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa İlçesinde meydana geldi….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Yatırım yapmak için bir otelin hisselerini almak isteyen vatandaş 32 bin TL dolandırıldı.

Olay, Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa İlçesinde meydana geldi. İddialara göre, İ.O. yatırım yapmak için bir otelin hisselerini almak için F.M. adında kadınla anlaştı.

İ.O., F.M. ile anlaşarak kendi aralarında sözleşme yaptı. F.M., hisselerin devri için Yalova’da bulunan SPA tatil köyünde yapılması gerektiğini bunun için ise İ.O.’ya haber vereceğini iddia etti.

Kısa bir süre sonra İ.O.’nun telefonunu arayan bir şahıs devir teslim için vekalet gerektiğini bu vekaleti kendilerinin halletmesi bunun için ise 32 bin 240 TL para göndermesi gerektiğini ifade etti.

Parayı istenilen IBAN numarasına gönderen vatandaş bir süre sonra dolandırıldığını anlayarak Çarşı Polis Merkezi Amirliği’ne giderek şikayetçi oldu.

 

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu