Asayiş

TREN GARINDA 7 GÖÇMEN YAKALANDI


Çerkezköy Tren Garı’ndaki gümrüklü bölgede Fas ve Cezayir uyruklu 7 kaçak göçmen yakalandı. Kaçak göçmenler, emniyetteki işlemlerinin ardından sınır dışı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çerkezköy Tren Garı’ndaki gümrüklü bölgede Fas ve Cezayir uyruklu 7 kaçak göçmen yakalandı. Kaçak göçmenler, emniyetteki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Tekirdağ’a gönderildi.

Önceki gece saat 24.00 sıralarında Çerkezköy Tren Garı’ndaki gümrüklü bölgedengelen sesler üzerine bölgeyi tarayan gar güvenlik görevlileri, durumu polis ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemede aralarında Fas ve Cezayir uyruklu göçmenlerin de bulunduğu 7 kaçak göçmen, yakalandı. Yasa dışı yollarla Avrupa’ya kaçmak için saklandıkları yerden alınarak Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen kaçak göçmenler, buradaki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Tekirdağ’a gönderildi.

+1
685
+1
197
+1
2.6k
+1
41
+1
70
+1
35

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu