Tekirdağ

TEMMUZ 2022 DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YENİ HİZMET BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TEMMUZ 2022 DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YENİ HİZMET BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ 08/07/2022 10:58:27 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Temmuz 2022 Dönemi Meclis Toplantısı, Tekirdağ…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEMMUZ 2022 DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YENİ HİZMET BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ


08/07/2022 10:58:27

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Temmuz 2022 Dönemi Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında, Yeni Hizmet Binası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Hizmet Binası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ilk meclis toplantısı olması dolayısı ile bir konuşma yapan Başkan Albayrak, “Yeni Hizmet binamızda, son teknoloji ile donatılmış yeni meclis salonumuzda ilk toplantımızı gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz Değerli meclis üyelerimiz ile birlikte Tekirdağ için çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni hizmet binamızın ve meclis toplantımızda alacağımız kararların, kentimiz ve halkımız için hayırlı olmasını diliyorum. Tüm meclis üyelerimizin ve halkımızın Kurban Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Temmuz 2022 Dönemi Meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gerekenler gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu