Tekirdağ

BAŞKAN ALBAYRAK BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN ALBAYRAK BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI 08/07/2022 10:04:41 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla belediye çalışanları ile…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BAŞKAN ALBAYRAK BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI


08/07/2022 10:04:41

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla belediye çalışanları ile bayramlaştı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Başkan Albayrak, “Biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak büyük, mutlu bir aileyiz. Zaman kavramı olmadan Tekirdağ için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Bu anlamda tüm çalışanlarıma gösterdikleri fedakarlık için teşekkür ediyorum. Ama aynı heyecan, istek, azim ve kararlılıkla bundan sonra da çalışmaya, Tekirdağ’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Albayrak, Tekirdağ Büüykşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Münür Karaevli, Genel Sekreter Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile birlikte belediye çalışanlarının kurban bayramını tebrik etti.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu