Çorlu

Başkan Sarıkurt Belediye Personeli ile Bayramlaştı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla Çorlu Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personeli ile bir araya…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla Çorlu Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personeli ile bir araya geldi.

Bayramlaşma törenine Başkan Ahmet Sarıkurt ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Özcan Veysel Tunçcan, Güner Çetin, Oktay Çolpan, İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, belediye hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye personelinin bayramını kutlarken sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar temennisinde bulundu.

Bu haber Çorlu Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu