Tekirdağ

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR


TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR 14/10/2022 14:31:54 Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında çalışmalarını sürdüren ve bu alanda örnek projeleri hayata…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR


14/10/2022 14:31:54

Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında çalışmalarını sürdüren ve bu alanda örnek projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sokakta yaşayan kimsesiz hayvanları besleme çalışması gerçekleştirdi.

 

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen besleme çalışmaları kapsamında kentin belirlenen noktalarında sahipsiz hayvanlara yönelik besleme çalışması yapıldı.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı gereği her zaman hem çevreye hem de hayvan haklarına saygılı bir belediye olmuştur. Duyarlı vatandaşlar ve belediye iş birliği ağırlıklı olarak sokak hayvanlarının yoğun yaşadığı bölgelerde besleme çalışmaları yapıyoruz. Yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının beslenmesine yönelik çalışmaları önemsiyoruz, çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu