Tekirdağ

İL GENELİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

İL GENELİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR 14/10/2022 15:33:22 İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

İL GENELİNDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR


14/10/2022 15:33:22

İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Malkara İlçesi’nin Aksakal Mahallesi ile Şarköy Anayolu arası bağlantı yolunda başlatılan bsk sıcak asfalt serim çalışmalarımı tamamlandı. 

Uzunluğu 1.500 metre, genişliği 6 metre olan yolda başlatılan çalışmalar kapsamında toplamda 2.300 Ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilmiştir.

Öte yandan, Süleymanpaşa İlçesi’nde bulunan İstiklal Marşı Caddesi’nin Bağlaraltı Caddesi olan bağlantı yolu çift şerit olarak asfaltlandı. Çift şerit yapılan yol, Kuzey Güney kısmındaki İstiklal Marşı Caddesi ile Yeşilyurt Caddesini birbirine bağlamaktadır.

İl genelinde yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; Fen İşleri ekiplerimiz tarafından belirli bir planlama doğrultusunda, Malkara ve Süleymanpaşa ilçelerimizde tamamlanan yollarımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu