Tekirdağ

SAHİL DOLGU ALANI’NDA UMUMİ TUVALET İHTİYACI İVEDİLİKLE KARŞILANDI

SAHİL DOLGU ALANI’NDA UMUMİ TUVALET İHTİYACI İVEDİLİKLE KARŞILANDI

10/06/2023 14:31:13

 

Kurulduğu ilk günden bugüne hizmet odaklı anlayışla birçok projeyi hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini kentimizde hayata geçirmeye devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kentin ve vatandaşların ihtiyaçlarının baz alındığı projelerle, daha yaşanabilir bir Tekirdağ olma yolunda çalışmalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı’nda doğan umumi tuvalet ihtiyacını, 33 umumi tuvalet ile karşılamış oldu.

 

SAHİL DOLGU ALANI’NDAKİ İHTİYAÇ KARŞILANMIŞ OLDU

 

Ulaşımdan altyapıya, tarihi dokuların restorasyonundan yeşil alan kazandırılmasına kadar birçok projeyi hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Sahil Dolgu Alanı’nda vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda umumi tuvaletleri de hizmete sundu. Süleymanpaşa ilçesi Sahil Dolgu Alanı’nda bulunan tuvaletlerin artık ihtiyacı karşılayamaz duruma gelmesi üzerine harekete geçen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi,  mevcut tuvaletlerin yenilenmesi çalışmalarını tamamladı ve yeni tuvaletleri vatandaşların kullanımına açtı. Hizmete açılan 8 kabin, 1 adet engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun umumi tuvalet ile birlikte daha önce Sahil Dolgu Alanı’ndaki Tekirağaç Kafe içindeki halka açık 2 kabin ve kafenin yanında bulunan 6 kabin, amfi tiyatro alanında bulunan 12 kabin,  mobil 1 kadın, 2 erkek ve 1 engelli seyyar umumi tuvalet ile Birlikte Sahil Dolgu Alanı’ndaki ihtiyaç karşılanmış oldu.

 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN HİZMETLERİMİZİ ŞEHRİN VE VATANDAŞLARIN İHTİYACINA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE YAPTIK”

 

Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı’nda bulunan tuvaletlerin hizmet süresini doldurduğunu ve kısa süre içerisinde yenilendiğini belirten Başkan Albayrak, “Süleymanpaşa ilçemizde vatandaşların özellikle hafta sonları yoğun olarak kullandığı Sahil Dolgu Alanı’nda bulunan umumi tuvaletlerimizi yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Bu kapsamda eski tuvaletler yerinden kaldırıldı ve yeni tuvaletler yerine monte edildi. Mobil WC araçlarımız da sahil kesiminde hizmet vermektedir. Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı’nda kalıcı ve yüksek kapasiteli, ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte WC’ler halkımızın kullanımına açılmıştır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman hizmetlerimizi şehrin ve vatandaşların ihtiyacına cevap verecek şekilde yaptık. Görevimizin son gününe kadar da bu anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz. ” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu