Tekirdağ

TEKKARTLARDA ONLİNE YÜKLEME DÖNEMİ BAŞLIYOR

TEKKARTLARDA ONLİNE YÜKLEME DÖNEMİ BAŞLIYOR

10/06/2023 11:19:32

Geniş hizmet yelpazesi ve örnek çalışmaları ile toplumun tüm kesimlerine hitap eden ve Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ulaşım alanında vatandaşlara kolaylık sağlayacak uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek kent içi ve ilçeler arası TEKULAŞ toplu taşıma araçlarında kullanılan TEKKART’larda online yükleme dönemini başlatıyor.

12.06.2023 Pazartesi günü itibariyle vatandaşlarımız mevcut TEKKART’larına tekulas.com.tr internet adresi üzerinden dolum yapabilecek. TEKKART’ın arka sağ alt yüzünde bulunan 8 haneli kart numarası ile tekulas.com.tr üzerinden online TL yükleme işlemi yapılabilecek. TEKKART’a yapılan online yüklemeler, ödeme işleminden sonra 5 dakika sonra, kartın araçta ilk kullanımında otomatik olarak aktif hale gelecek. Vatandaşlarımız TEKKART’larına 5 lira ile 300 lira arasında yükleme sağlayabilecekler.

BAŞKAN ALBAYRAK: “VATANDAŞLARIMIZA TEKKART DOLUMUNDA BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAĞLAYACAK ONLİNE YÜKLEME DÖNEMİ BAŞLIYOR”

Toplu taşımada TEKKART online yükleme uygulaması ile bir yeniliği daha vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaşlarımıza daha rahat, konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunabilme adına tüm teknolojik imkânlardan faydalanıyoruz. Vatandaşlarımızın şehiriçi toplu taşımada kullandıkları TEKKART’larına artık internet üzerinden online olarak TL yüklemesi yapabilecekler. Bu uygulama vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayacaktır. Yenilikçi projelerimiz hız kesmeden devam edecek.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu