Tekirdağ

MERMER İLE YENİKÖY ARASINDAKİ GÜZERGAHTA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

MERMER İLE YENİKÖY ARASINDAKİ GÜZERGAHTA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

06/06/2023 19:43:27

Sezonun açılması ile birlikte il genelinde yol çalışmalarına ağırlık veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından başlatılan, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Mermer ile Yeniköy mahalleleri arasında kalan ve ağır taşıtların tahrip ettiği 5 kilometrelik yolda, yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Mermer ile Yeniköy Mahalleleri arasında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında yaklaşık olarak 2.000 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

 

BAŞKAN ALBAYRAK: “YOL ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORUZ”

 

Mermer ile Yeniköy Mahalleleri arasında kalan yolda tamamlanan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen ve yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yol konusunda il genelinde çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde vatandaşlarımızın daha rahat ve daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerine imkan sağlama adına yol çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda; doğa harikası güzelliklere sahip olan Mermer ile Yeniköy mahallelerimiz arasında kalan güzergahta asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde bu güzergahta yolculuk yapabilecekler. 2023 yılı yatırım programı kapsamında il genelinde bundan sonra da yol çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Yolumuzun kentimize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu