Asayiş

MASAJ SALONUNA FUHUŞ OPERASYONU: KONSOMATRİS ÇALIŞTIRAN YERLER TESPİT EDİLDİ

TEKİRDAĞ’da polisin il genelinde son 20 günde düzenlediği asayiş operasyonlarında gözaltına alınan 331 şüpheliden 138’i tutuklandı. Yapılan operasyonlar kapsamında masaj salonunda fuhuş yapan ve konsomatris çalıştırdığı tespit edilen adreslerde yer aldı

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri il genelinde asayiş uygulamalarını sürdürüyor.

Uygulamalar kapsamında son 20 gün içinde yapılan aramalarda ruhsatsız 32 tabanca, 15 av tüfeği, 4 kuru sıkı tabanca ele geçirildi, kumara yer temin eden ve kumar oynayan 25 kişiyi para cezası uygulandı.

21 KONSOMATRİS ÇALIŞTIRILDIĞI 4 İŞYERİ VE FUHUŞ YAPILAN İŞ YERİ TESPİT EDİLDİ


4 işyerinde 21 konsomatris çalıştırıldığı ve bir mesaj salonunda fuhuş yapıldığı tespit edilerek, toplam 27 kişi hakkında işlem gerçekleştirildi.

Uygulamalarda çalıntı bir otomobil ile bir motosiklet bulunurken, toplam 3321 şüpheli gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 138’ı çıkarıldığı mahkemede tutuklanırken, 93’ü adli kontrol şartıyla toplam 193 kişi de serbest bırakıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu