Yaşam

Kaza Sonucu Ağır Yaralanmıştı: Talha Yaşam Savaşını Kaybetti!

Çorlu’da yaşadığı kaza sonucu ağır yalanan ve yoğun bakıma kaldırılan Talha E.’den kötü haber geldi. Talha E. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay, 2021 yılında meydana gelirken, Talha E. ağır yaralı olarak Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Burada entübe olan Talha E.’nin kafatası kemiği mide bölümüne takıldı. Tedavi gördüğü esnada ise beyin kanaması geçiren Talha E. defalarca kez ameliyata alındı.

Kısmi felç geçiren genç, fizyoterapi görmesi gerekirken entübeli ve enfeksiyonlu olduğu için hiçbir hastanenin kabul etmeyerek tedavisi Çorlu Devlet Hastanesi’nde devam etti.

Yaklaşık 2 yıldır burada tedavisi devam ederken Talha E.’den acı haber geldi. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Talha E. kılınan cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu