Tekirdağ

KARNE SEVİNCİ YAŞAYAN ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KUTLUYORUM

KARNE SEVİNCİ YAŞAYAN ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİNİ KUTLUYORUM


17/06/2022 09:24:33

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona erdiği böylesine güzel bir günde yediden yetmişe sevgili öğrencilerimizin karne sevincini paylaşıyoruz.

Dersler, ödevler ve sınavlarla dolu dolu geçen bir yılın ödülü olan yaz tatilinin öğretmen ve öğrencilerimizin dinlenmelerine ve önümüzdeki öğretim yılında iyi bir başlangıç yapmak için moral toplamalarına vesile olması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, karne sevinci yaşayan sevgili öğrencilerimizi ve öğretmenlerini en içten duygularımla kutluyor, güzel bir yaz tatili geçirmelerini diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu