Çorlu

Trafo Arızası Çorlu’yu Elektriksiz Bıraktı!

Çorlu’da birçok mahallede arıza nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor. TREDAŞ yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, Çorlu’nun merkez mahallelerinde trafo kaynaklı arıza…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da birçok mahallede arıza nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor.

TREDAŞ yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, Çorlu’nun merkez mahallelerinde trafo kaynaklı arıza nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor.

Arızanın giderilmesi sonucunda tekrardan elektrik verileceği kaydedilirken bu sürecin yaklaşık 2 saat kadar daha süreceği kaydedildi.

Tahmini olarak 05:30 civarında elektriklerin geleceğini belirten yetkililer, arızanın tespiti ve onarımının erken yapılması sonucunda hemen verileceği kaydedildi.

Alipaşa Mahallesi, Zafer Mahallesi, Nusratiye Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Muhittin Mahallesi ve Hıdırağa Mahallesi başta olmak üzere bir çok mahallede saat 02:00’dan beri elektrik verilmiyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu