Tekirdağ

KAPAKLI İLÇESİ HÜRRİYET CADDESİNDE BETON YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

KAPAKLI İLÇESİ HÜRRİYET CADDESİNDE BETON YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI 10/06/2022 09:26:08 Tekirdağ il genelinde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Tekirdağ…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KAPAKLI İLÇESİ HÜRRİYET CADDESİNDE BETON YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


10/06/2022 09:26:08

Tekirdağ il genelinde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Kapaklı İlçesi Hürriyet Caddesi’nde başlatılan SSB beton yol yapım çalışmaları tamamlandı.

Yol çalışmalarını il genelinde belirli bir program doğrultusunda devam ettirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yol çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Kapaklı İlçesi Hürriyet Caddesi’nde ekiplerimiz tarafından yürütülen beton yol çalışmalarımız tamamlandı. Vatandaşlarımızın ulaşım konforunu artırmak ve trafikte güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak amacıyla il genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yeni yapılan yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu