Yaşam

İYİ Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Fırat Dost, başvurusunu geri çekti

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-İYİ Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Fırat Dost, aday adaylı başvurusunu geri çektiğini açıkladı.

Fırat Dost, İYİ Parti Edirne milletvekili aday adaylığı başvurusunu geri çekmiş bulunduğunu ifade ederek, “Dün durduğumuz noktadayım. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde, İYİ Parti’nin iktidar yürüyüşüne her türlü katkıyı sağlamak için çalışmalarımı sürdüreceğim. Aday adaylığı sürecinde desteğini, saygı ve sevgisini esirgemeyen, bütün herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Milletvekili aday adayı olarak bu şerefli vazifeye talip olmuş,  onuruyla süreci devam ettirmekte olan büyüklerime ve kardeşlerime başarılar diliyorum. Birlikte başaracağız, tarih yazacağız” dedi.

Son 2 günde İYİ Parti’den Edirne Merkez İlçe Yönetim Kurulu, Keşan İlçe Yönetimi, Edirne İl Genel Meclisi İYİ Parti Grup Sözcüsü Hüseyin Erbay, Edirne Belediye Meclisi’nin İYİ Partili üyeleri Duygu Şener ve Ergun Dönmez ile çok sayıda partili istifa etmişti. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu