Tekirdağ

HALK EKMEK İÇİN İSTANBUL HALK EKMEK’TEN TAM DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Başkan Vekili Özgen Nama, Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek, Çerkezköy Belediyesi Gıda, Sanayi ve Halk Ekmek A.Ş.’nin yapmayı planladığı halk ekmek fabrikası alanını incelediler ve görüş alışverişinde bulundular.

  Çerkezköy Belediyesi olarak vatandaşlarımıza daha ucuz ve kaliteli ekmek ulaştırmak için Belediye Meclis kararı ile Çerkezköy Belediyesi Gıda, Sanayi ve Halk Ekmek A.Ş.’yi kurduklarını kaydeden Başkanımız Vahap Akay, “Halk ekmek fabrikası kurmak için fizibilite ve altyapı çalışmalarına başladık. Fizibilite ve altyapı çalışmalarının ardından önümüzdeki aylarda Çerkezköy Belediyesi Gıda, Sanayi ve Halk Ekmek A.Ş. olarak Halk Ekmek Fabrikası’nın temelini atacağız. Temel attıktan kısa bir süre sonra gerekli ekipmanları da alarak 2022 yılı içerisinde Çerkezköy halkını daha ucuz ve sağlıklı halk ekmek ile buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

  İSTANBUL HALK EKMEK A.Ş.’DEN ZİYARET

  Halk ekmek noktasında Türkiye’de bir marka olan ve günde 1.5 milyon ekmek üreten İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Yönetiminin ve Başkan Vekili Özgen Nama’nın, bu noktada büyük destek ve katkılarını gördüklerini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Halk Ekmek Fabrikası kurmaya karar verdikten sonra Türkiye’de bu noktada başarılı olmuş, vatandaşlarına ucuz ve kaliteli ekmek üreten Belediyelerimiz ile temasa geçtik. Halk ekmek fabrikalarını ziyaret ettik. Bu noktada İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Yönetimi ve Başkan Vekili Özgen Nama Bey bizlere son derece yardımcı oldu ve her aşamada destek verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Artık çalışmalarımızı belirli bir noktaya getirdik” açıklamasını yaptı.

  BİLGİ VE BİRİKİMİMİZ İLE YANINIZDAYIZ

  Çerkezköy Belediyesi Gıda, Sanayi ve Halk Ekmek A.Ş.’nin Halk Ekmek Projesi’nin kendisini de heyecanlandırdığını belirten İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Başkan Vekili Özgen Nama, “Bugün nüfusu 200 binleri bulan, Türkiye’nin sanayi üstlerinden biri olan, işçi ve emekçi kenti Çerkezköy’de, Çerkezköy Belediyesi tarafından Halk Ekmek Fabrikası kurulması fikri beni çok mutlu etti ve heyecanlandırdı. Bu noktada İstanbul Halk Ekmek A.Ş. olarak tüm bilgi ve birikimimiz ile değerli Belediye Başkanımız Vahap Akay ve Çerkezköy Belediyesi’nin yanındayız. Her aşamasında projelerine katkı vermeye hazırız” dedi.

  HALK EKMEK FABRİKASI’NIN YAPILMASI PLANLANAN ALANI GEZDİLER

 Ziyaretin ardından Belediye Başkanımız Vahap Akay ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Başkan Vekili Özgen Nama, Belediye Meclis Üyelerimiz Cengiz Memiş ve Bulut Becerik ile birlikte Halk Ekmek Fabrikası’nın yapılması planlanan alanda incelemelerde bulundular.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu