Ergene

Güzel bir Ergene için çalışmaya devam

Ergene’de yaşayan vatandaşların refah seviyesi ve yaşam konforunu arttırmak için çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene’de yaşayan vatandaşların refah seviyesi ve yaşam konforunu arttırmak için çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ilçemizin muhtelif bölgelerinde kilit parke taş onarım çalışmalarına devam ediyor. Marmaracık Mahallemizde yapılan çalışmalarla halkımızın, vatandaşlarımızın yürüdüğü yollara emek, sevgi ve konfor katıyoruz, Ergene halkının refah seviyesini arttırmak için çalışıyoruz” dedi.
Çalışmaların sadece bir ya da birkaç mahallede olmadığının da altını çizen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’nin hangi mahallesinde neye ihtiyaç varsa çalışmalarımızı o doğrultuda yürütüyoruz. Hiçbir mahallemizi bir diğerinden ayırmadan tüm eksikleri gidermek için, yol konusunu Ergene’nin gündeminden çıkarmak için çalışıyoruz. Bir yandan rutin belediyecilik faaliyetlerini yerine getiriyoruz. Bütün bunları yaparken yeni projelerimizi de söz verdiğimiz gibi bir bir hazırlıyor, Ergene halkının hizmetine sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yılbaşından bu yana sayısız kalıcı projeyi Ergene halkımızın hizmetine açtık. 2023 yılında da bu çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu