Ergene

Ergene Belediyesi Atatürk Evi’ne öğrencilerden ziyaret

Ergene Belediyesi’nin 10 Ocak 2022 tarihinde hizmete açtığı 2022 yılının ilk projesi olan ve açıldığı günden itibaren öğrencilerin adeta akınına…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi’nin 10 Ocak 2022 tarihinde hizmete açtığı 2022 yılının ilk projesi olan ve açıldığı günden itibaren öğrencilerin adeta akınına uğrayan ve sadece Ergene’den değil çevre il ve ilçelerden de ziyaretçilerle dolup taşan Ergene Belediyesi Atatürk Evi’ne öğrencilerin ziyaretleri sürüyor.
Ergene Belediyesi olarak ilçeye kazandırdıkları sayısız kalıcı eserden biri olan ve ülke genelinde yer alan Atatürk evleri içinde en özeli ve en güzeli olan Ergene Belediyesi Atatürk Evi’ne gösterilen ilgiden ötürü memnun olduklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemizde eğitim – öğretim veren kurumların öğrencileri Atatürk Evini ziyaret ediyor. Sadece Ergene değil komşu ilçemiz Çorlu’dan da öğrenciler, öğretmenleri nezaretinde ziyaretler gerçekleştiriyorlar. Öğrenciler dışında başta Ergene, Çorlu ve Tekirdağ olmak üzere çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerimiz de Ergene Atatürk Evini ziyaret ederek memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Onların memnuniyeti bizleri de memnun ediyor” dedi.
Bu ziyaretler kapsamında son olarak Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesini Ergene İlkokulu 4-C ile 4-F sınıfı öğrencileri öğretmenleri ile birlikte ziyaret etti. Öğrenciler yapmış oldukları ziyarette Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesinde bol bol fotoğraf çektirdiler.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu