Ergene

Ergene Belediyesi her alanda görev başında


Ergene ilçe genelinde yer alan kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, camilere ve sağlık ocaklarına elindeki tüm imkanları adeta seferber ederek destek…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene ilçe genelinde yer alan kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, camilere ve sağlık ocaklarına elindeki tüm imkanları adeta seferber ederek destek veren Ergene Belediyesi bu desteğini aralıksız sürdürüyor.
Özellikle geleceğin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız için Ergene’de eğitim – öğretim veren okullara maddi, manevi destekler sunarak okulların boya- badana işlemlerini, çatı tadilatlarını, bakım ve onarımlarını yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.
Bu kapsamda son olarak Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Yulaflı mahallemizde bulunan ve her gün hemşerilerimize hizmet veren sağlık ocağının içinde boyama çalışması yaptı. Ergene Belediyesi olarak ilçemizde bulunan İbadethane ve eğitim kurumlarımızın yanı sıra sağlık merkezlerimize de gerekli desteğimizi sürdürüyoruz. Halkımız için her alanda görevimizin başındayız” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu