Asayiş

Fuhuş Yaptıran Karı Kocaya Operasyon: 2 Gözaltı!

Süleymanpaşa ilçesinde kadınlara zorla fuhuş yaptıran, fuhuş için yer sağlayan ve sosyal medya hesapları üzerinden fuhuş için müşteri bulan karı koca Tekirdağ Polisi’nin yaptığı operasyonla gözaltına alındı. Yapılan operasyonda cinsel içerikli oyuncular ve kırbaçlar ele geçirildi.

Olay, Tekirdağ İlinin Süleymanpaşa ilçesinde meydana geldi. İddialara göre, kadınları fuhuşa teşvik ettiren, fuhuş için yer sağlayan ve sosyal medya hesapları üzerinden müşteri bulan kişilere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturma numarası kapsamında operasyon düzenledi.

Bu kadınların zorla fuhuş yapmasını ve bunların üzerinden kazanç sağladıkları belirlenen, A.T.A ve eşi olan H.A’ yapılan operasyonla gözaltına alındı.

Polis ekipleri bu evlerde yaptıkları inceleme sonucunda çok sayıda prezervatif, deri giysi, deri kırbaç ve cinsel içerikli oyuncaklar ele geçirildi.

Fuhuş operasyon ile ilgili karı koca gözaltına alınırken olayla ilgili büyük çaplı soruşturma başlatıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu