Asayiş

Fuhuş Operasyonu: 2 Gözaltı


Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi’nde aldıkları ihbar doğrultusunda operasyon gerçekleştirdi. Değirmenaltı Mahallesi’nde bir binada…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Süleymanpaşa ilçesi Değirmenaltı Mahallesi’nde aldıkları ihbar doğrultusunda operasyon gerçekleştirdi.

Değirmenaltı Mahallesi’nde bir binada fuhuş yapıldığı, bu ikamette oturan şahısların sosyal medya hesaplarından reklam yaparak müşteri temin ettikleri bilgisi üzerine Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekipler şüpheli B.G-C.Ç ‘yi takibe aldı.

Yapılan takipte bina içerisine farklı aralıklarla şahısların girdikleri ve yaklaşık yarım saat ve bir saat aralıklarla çıktıkları tespit edilirken yapılan operasyonda B.G ve C.Ç ekiplerce göz altına alındı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: Tekirdağ Canlı Haber

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu