Çorlu

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI CHP’DE ANAHTAR KRİZİ YARATTI


  CHP’li eski belediye başkanı Ünal Baysan, partisinin seçim minibüsünün anahtarını alması parti içinde büyük kriz yarattı. Belediye başkanı Ünal…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

CHP’li eski belediye başkanı Ünal Baysan, partisinin seçim minibüsünün anahtarını alması parti içinde büyük kriz yarattı. Belediye başkanı Ünal Baysan’ın neden ve niçin böyle bir harekete yaptığı bilenmezken bu konu belediye başkanı Ahmet Sarıkutr’u çileden çıkardı.

Olay, şöyle gelişti. CHP Çorlu ilçe başkanlığına ait minibüs belediyenin otoparkına geldiği sırada , eski belediye başkanı Ünal Baysan aracı kullanan gençlik kolları üyesi gençten anahtarı alarak bu partinin aracı bunanla istediğinin gibi gezemekzisiniz ver anahtarı diyerek anahtarı aldı. Bunun üzerine bu durum gençlik kolları başta olmak üzere partililerin tepkisine neden oldu. . Belediye başkanı Ünal Baysan’ın neden ve niçin böyle bir hakeret yaptığı bilenmezken bu konu belediye başkanı Ahmet Sarıkutr’u çileden çıkardı.Dah asonra gençlik kolları başkanı Galip Rehkan Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “ Derdimiz anahtar, koltuk sevdası değil. Vaaroluş mucizeler ile dolu kilitli bir kapıdır”şeklindeki paylaşımı dikkat çekti.

+1
2
+1
0
+1
0
+1
7
+1
0
+1
5

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu