Ergene

Ergene Belediyesinin Web Sitesi Yenilendi

Ergene Belediyesi internet sitesi sıfırdan dizayn edinilerek yeni görünümü ve içerikleriyle modernize edildi. Ergene ilçesindeki vatandaşların belediye ve faaliyetleri ile…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi internet sitesi sıfırdan dizayn edinilerek yeni görünümü ve içerikleriyle modernize edildi.
Ergene ilçesindeki vatandaşların belediye ve faaliyetleri ile ilgili bilgilere, haber ve duyurulara daha kolay ulaşabilmesini sağlamak amacıyla modernize edilen Ergene Belediyesi resmi internet sitesini yeniledi.
Görsel zenginliği arttırılan Ergene Belediyesi internet sitesinin ana ekranında Ergene Belediyesinin Tekirdağ’ın coğrafi işaret almış olan meşhur Velimeşe bozası ve Ergene Belediyesinin ilçeye kazandırmış olduğu sayısız kalıcı eserlerinden olan Atatürk Evi, Göl Restaurant, Lavanta bahçesi ve Kral Çilek tarlası hizmet ve projeleri hakkında bilgiler ve fotoğraflar sunuluyor.
Ergene Belediyesinin yenilenen internet sitesi hakkında bilgiler veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesinin yenilenen web sayfası yeni tasarımlarıyla daha modern bir görünüme kavuştu. Kurumsal web sitemizde yer alan projeler, etkinlikler, sosyal hizmetler, belediye rehberi ile online işlemler başta olmak üzere bir çok bilgiye erişim kolaylaşırken, ara yüzü de çok daha renkli ve pratik hale geldi. Görsel ve fonksiyonel açıdan modern bir görünüme sahip olan yeni site, Sevgi Kenti Ergenemiz ile ilgili fotoğraf ve videolarla da kullanıcı dostu özelliğe kavuşturuldu. Farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayacak internet sitesinin tasarımı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü personellerimiz tarafından yapılırken, yeni tasarım ve yazılım alt yapısı ile menülere erişim daha da kolaylaştırıldı” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu