Ergene

Ergene Belediyesinin Küçük Ressamları Çalışmalarını Sergiledi


Ergene Belediyesinin çocuklar için düzenlemiş oluğu çocuk resim kursunda küçük ressamlar bu hafta 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesinin çocuklar için düzenlemiş oluğu çocuk resim kursunda küçük ressamlar bu hafta 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle birbirinden güzel resimler yaptı. Çocukların yapmış olduğu resimler Çocuk Hakları Günü Şenliğinde sergilendi.
Ergene Belediyesinin Ergene Kütür Merkezi binasında düzenlemiş olduğu çocuk resim kursunda bulunan küçük ressamlar resim öğretmenleri ile birlikte 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle birbirinden güzel çalışmalar yaptı. Küçüklerin yaptığı resimler Ergene Belediyesinin Göl Restaurantta düzenlemiş olduğu Çocuk Hakları Günü Şenliğinde sergilendi. Şenliğe gelen veliler küçüklerin yapmış olduğu resimleri çok beğendiler. Yapmış oldukları resimlerin şenlikte sergilenmesinden resim kursu öğrenci ve velileri de büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
İlçedeki tüm çocukları Ergene Belediyesinin Kültür Merkezinde resim kursuna davet ettiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımızın geleceği için yeni projeler üretiyoruz. Kültür Merkezi binamızda düzenlemiş olduğumuz resim kursumuzda çocuklarımızı resim teknikleri hakkında bilgilendiriyoruz. Özellikle anne babaların burada rolü çok büyük. Çocukları kültür ve sanata yönlendirmek ailelerin elinde. Uzman öğretmenimiz tarafından verilen ücretiz resim kursumuz çocuklarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Gösterilen bu ilgi bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu