Ergene

Namağlup Şampiyon Olan Gençlerimizi Tebrik Ediyorum

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Amatör Futbol U18 Ligi B grubunda şampiyon olan Ergene Velimeşespor U18 Futbol takımını Göl Restaurantta misafir ederek futbolcuların ve teknik ekibin bu büyük başarısını kutladığını belirtti.
Tekirdağ Amatör Futbol U18 Ligi B grubunu namağlup bitirerek grubunda şampiyon olan Ergene Velimeşespor U18 Futbol takımını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Göl Restaurantta akşam yemeğinde misafir etti. Gençlerin şampiyonluğundan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Namağlup bir şekilde ligi bitirerek şampiyon olan geçlerimizi ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Emeklerinin karşılığını ligi şampiyonlukla tamamlayarak aldılar. Bizlerde Ergene Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi sonuna kadar yapacağız. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.
İlçemizde Spora ve Sporcuya Çok Önem Veriyoruz
Başkan Yüksel konuşmasının devamında, “2014 yılında kurulan ilçemiz 8 yıl içinde spor alanında büyük bir ivme yakaladı. Ergene Velimeşspor’umuz amatör liglerinden başlayarak başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde çıktı ve şimdi profesyonel liglerde mücadele ediyor. Tekirdağ’ı tek profesyonel liglerde temsil eden ilçe takımı Ergene Velimeşesspordur. Tekirdağ’da bizlerden daha eski belediyelerin futbol takımları amatör liglerde mücadele ederken bizim ilçemizin takımı profesyonel liglerde en iyi şekilde ilimizi ve ilçemizi temsil ediyor. Buda gösteriyor ki Ergene Belediyesi olarak spora ne kadar fazla destek veriyor ve sporu ne kadar fazla önemsiyoruz. Bu söylediğim tek örnek, ilçemizde sporun farklı branşlarında derece almış birçok sporcumuz var, onlarla da gurur duyuyoruz. Bu genç kardeşlerimiz de mücadele ettikleri futbol liglerinde ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek başarılarını şampiyonlukla taçlandırdılar. Ne mutlu bize ki sporun her branşında her kategorisinde başarıya endeksli gençlerimiz var. Göl Restaurantımızda akşam yemeğinde misafir ettiğimiz Ergene Velimeşespor U18 Futbol takımımızı ve teknik ekibini bir kez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu